DĚLNÍK VE VÝROBĚ - OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY

BRAMAC střešní systémy spol. s.r.o., největší výrobce střešní krytiny v České republice, přijme do svého pracovního týmu ve výrobním závodě Chrudim nového kolegu na níže uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • obsluha linky na výrobu betonových střešních tašek
  • směnný provoz

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost
  • manuálni zručnost
  • pracovitost
  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • vyučení v technický oborech výhodou
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • práci pro nadnárodní společnost na hlavní pracovní poměr
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • příležitost uplatnit a rozvíjet své dovednosti
  • po zaučení a zaškolení plat 170,- Kč/hod
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování v objektu firmy
  • výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní připojištění

Firma: BRAMAC střešní systémy spol.s r.o.

Kontakt: Ing. Yvetta SUKOVÁ
Kolbenova 882/5a
190 00 Praha 9

Telefon: 266770111

Místo práce: Chrudim

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé