ELEKTRIKÁŘ - MECHANIK

BRAMAC střešní systémy spol. s.r.o., největší výrobce střešní krytiny v České republice, přijme do svého pracovního týmu ve výrobním závodě Chrudim nového kolegu na níže uvedenou pozici.

Náplň práce:

- údržba elektrických zařízení ve výrobním závodě

- zlepšování efektivity výroby a hledání potencionálních poruch

- montáž nových výrobních zařízení

Požadujeme:

- vyučení v oboru elektro a vyhlášky 50/78, § 5 a 6

- praxi v oboru elektro (případně zaučíme absolventy)

- znalost čtení elektrodokumentace

- manuální zručnost

- zodpovědnost

- flexibilitu a schopnost učit se nové věci

Nabízíme:

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání v nadnárodní společnosti

- práci v jednosměnném provozu

- plat po zapracování 30 000 - 35 000 Kč

- 13.plat

- 5 týdnů dovolené

- závodní stravování v objektu firmy

- výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky

- příspěvek na penzijní připojištění

Firma: BRAMAC střešní systémy spol.s r.o.

Kontakt: Ing. Yvetta SUKOVÁ
Prosecká 855/68
190 00 Praha 9

Telefon: 266770111

Místo práce: Chrudim

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé